Sezona 2017

Tak a je po sezoně. Co k ní říct?

Spokojenost je tak z poloviny. Výkony se rozhodně zlepšili, ale v největších závodech jsem to nepředvedl. V ČR jsem byl pořád druhý za Čeldou. V prvním závodě byl rozdíl v cíli o 30 sec a v posledním závodě už jsem 0,4 sec : ) takže je vidět zlepšení. Za rok už to ale otočím úplně :).

Oblíbené statistiky tréninkových objemu, které na konci roku moji konkurenti vždy pyšně sdílí, já vám neprozradím. Ne, že bych nechtěl říci nějaká svoje tréninková  tajemství (i když to asi taky nechci), ale prostě si žádný tréninkový deník nepíšu a tak objemy prostě nevím. Jediné co sdělit můžu, je, že jsem se dokázal dostat na ANP v běhu na 3:18. Pokud vám to moc neříká, tak se omlouvám, ale více konkrétních tréninkových dat nemám jak nabídnout :). Leda bych si je vymyslel tak, jak jsem to dělal roky předešlé, ale k tomu se nechci víc přiznávat :).

Závodil jsem letos celkem na 16-ti závodech:

2 půlky

3 olympijské triatlony

5 sprint triatlonů

1 aquatlon

2 běžecké závody

3 cyklistické závody

Na první pohled se může zdát, že je to docela dost závodů, někdy se ale stalo že jsem stihl třeba i 3 závody v jednom týdnu :), takže sezona vlastně tak dlouhá nebyla.

Rok pro mě přinesl mnoho změn. Nový trenér, nový tým, noví sponzoři, zlepšení v běhu a to, co upoutalo veřejnost nejvíc – dlouhé vlasy. To asi zapůsobilo na veřejnost nejvíc :). Do další sezony chystám zase spoustu změn a vlasy ještě delší 🙂