Tunisko

Pokud máte rádi neochotu, bordel, a všude přítomné nenávistné pohledy lidí, kteří se vás snaží obrat o všechno co jste si s sebou přivezli, rozhodně doporučuji zvolit jako další destinaci Tunisko. I když tady chcete třeba jen koupit banán v obchodě, musíte si nejdříve vyzkoušet alespoň 3 trička, 2 kalhoty a pak až se máte vůbec možnost dostat ke smlouvání ceny banánů… 😀 Možná to z úvodu ještě není úplně patrné, ale moc se mi to tady nelíbí 😀 

Na 15 m startovním koberci se nás muselo vejít asi 50. Velké překvapení, že jsme se moc nevešli. Znamenalo to ale, že závod s plaváním neměl moc společného a jednalo se zase o rvaní se na první bójku s “neplavci”. Z vody jsem vylezl celkem v pohodě v první skupině.

Na kole jel od začátku osamoceně jeden Německý závodník a ostatní Němci brzdili čelo balíku. Někde kolem 4.km nastoupil závodník z Francie. Rozhodl jsem se, že se k němu přidám. Nastoupil jsem a společně jsme se dali do stíháni. Ovšem Češi nejsou Němci a tak na čelo balíku nejeli ostatní Češi a dali se do stíhání mě (díky kluci) . Pak se tempo zpomalilo a nikomu se moc nechtělo jet na čele. Občas sice někdo nastoupil, ale bez šance na úspěch. Postupně k nám přijížděli další závodníci a do depa nás společně dorazilo asi 30.

Přijel jsem sem vyhrát, proto jsem nechtěl nechat nikoho utéct a to znamenalo běžet první 2 km hluboko pod 3 min/km. Na to ale ještě nejsem připravený, vždyť závodit jsem měl až za měsíc a tak forma ještě není 100%. Takže v polovině běhu jsem musel postupně zpomalit a propadal jsem se až na konečné 6. místo. Závod je zklamání, kdybych běžel víc takticky, určitě jsem mohl být na bedně. Pravdou ale je, že i kdybych stál na startu a věděl co se bude v závodě dít, asi bych to stejně zkusil znovu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *