USA vol 2.2

Čtvrtý den v USA, o odletu žádné informace a panika se stále nekoná. Nedávno zde začali vysílat vaření s Láďou Hruškou a tím se vyjasnila i situace s nedostatkem toaletního papíru.

Co tady vlastně celý den dělám? Ráno se jdu proběhnou, pak si dám snídani, jedu plavat nebo na kolo a odpoledne jdu většinou na pláž. Takže vlastně nic mimořádného. Zpestřuji si to jen snahou o dovolání se do letecké společnosti, zatím marné. Samozřejmě že ležet na pláži, číst si knížku a plavat v moři by bylo lepší bez roušky na obličeji, ale zase nemůžu chtít všechno. Odlet jsem měl plánovaný na příští týden s přestupem v New Yorku a ve Frankfurtu, ale první let do NY byl zrušen. Měl dostat snad novou letenku. V této situaci umožňují aerolinky bezplatné přebookování letenek na jiný termín, ovšem musíte se k nim dovolat. Pokud se mi to do zítřka nepodaří, tak si sbalím věci a pojedu se zeptat přímo na letiště.

Děkuji všem za zprávy, vážím si toho, ale jsem opravdu úplně v pohodě, protože vlastně nevidím důvod jak by mi pomohlo, kdybych nebyl.

Zatím, Honza (nebo jak mi říkají v místím starbucks- Yeim)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *