ČP Hamrman

Jak porazit Čeldu 1 :).

Zpětně upravuji název článku, který lépe vystihuje moje letošní triatlonové snažení v Českém poháru.

Protože se na poslední chvíli mění místo pořádání závodů, statusy závodů a určitě i spoustu dalšího. Je jeden ze závodů přidělen na sever Čech do Hamrů na Jezeře. Nutno ale podotknout, že se organizátoři zhostili pořádání závodu znamenitě. Přátelská atmosféra, krásně prostředí a férové tratě na nás čekali na bez draftovém sprint triatlonu.

Pokud to někdo náhodou neví, tak musím neskromně připomenout, že jsem nejlepší cyklista v triatlonu a tak o taktice bylo jasno, ujet na kole. Plavání v první skupině proběhlo bez problému. Moje tradičně největší slabina bylo sundání neoprenu, ztratil jsem tak 10 sec na nejlepší svlíkače 😀 To jsem ale v pohodě dojel.  Nastoupil jsem až na 12. km cyklistiky a do depa si přivezl asi 20 sec náskok na Honzu Čelůstku s Fanou Kubínkem. Běh byl delší než je obvyklé, měřil asi 7 km a to mi vůbec nehrálo do not. Čelda mě doběhl okolo 4,5. km a asi 400 m před cílem mě nastoupil a utekl. Já dokončil 2.